Anasayfa » Klima Alanlar » İkinci El Kaset Tipi Klima Alanlar
İkinci El Kaset Tipi Klima Alanlar
Eski Kaset Tipi Klima Alımı

İkinci El Kaset Tipi Klima Alanlar

ikinci el kaset tipi klima Alım Satım

Dört yönlü ısıtma ve soğutma işlevleri ile son yıllarda kullanımı giderek artan kaset tipi klimalar, yazın serin, kışın sıcak bir ortamda yaşamak için ideal bir iklimlendirme sistemidir. Fiyatları konusunda endişeleniyorsanız, tercihinizi ikinci el kaset tipi klima modellerinden yana kullanabilirsiniz. Yeni bir klimaya göre 2. el ürünlerde garanti süresi daha kısa olsa da, yine de ikinci el kaset tipi klima alışverişi yaparken, mutlaka garanti sunan bir mağaza tercih etmelisiniz.

Bu tip mağazalar, ürünü satışa çıkarmadan önce tamir ve bakım yaparlar. Böylece, satın aldığınız ürünün ömrü de daha uzun olur. Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, spotçular çarşısında gezerken vitrininde; “Kullanılmış kaset tipi klima alınır” yazan mağazalara bakarak işe başlayabilirsiniz. Daha yerel spot mağazalarında da klima ürünleri bulunsa da, kaset tipi klima alan yerler, genellikle Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş gibi merkezlerde yer alır.

İkinci el kaset tipi klima, duvarda klasik bir klima görüntüsünden hoşlanmayanlar için idealdir. Böylece klimanın kapladığı yere çok daha şık bir tablo asabilirsiniz. Kaset tipi klimalar, tavanda konumlandırıldığından göz zevkinizi bozmazlar. Kaset tipi klima alan yerler, size ürünün monte edilmesi konusunda da yardımcı olabilir. Alışveriş yaparken böyle bir hizmetleri olup olmadığını da sorabilirsiniz. Böylece servis ve montaj maliyetlerinden tasarruf ederek, elinizde kalan parayı, daha iyi bir ürüne yatırabilirsiniz.

Hakkında admin

İstanbul'da İkinci El Klima Alan Yerler Cep 0534 966 45 05

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Özyalı Klima
Merhaba Klima Satmak İstiyorum